اخبار کوتاه
به قول آقای احمدی نژاد آب رو بریز اونجا که می سوزه...!

این وبگاه توسط تیم مدیریت می باشد و فردی نیست!

مدیریت این وب سایت به هیچ فرد،قوم و گروهی گرایش ندارد,برای اثبات این ادعا به مطالب قدیمی منتشر شده مراجعه کنید!

با آرزوی موفقیت برای اعضای چهارمین شورای اسلامی شهر اهواز


برای گفتگو با مدیریت می توانید آی دی یاهو ahwaz_shora4 را اد کنید.
  :: مدیر وب سایت : میلاد
اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر اهواز
موضوعات
آخرین اخبار و مطالب
نظر سنجی


آرشیو مطالب
آمار بازدید
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید کل :
» تعداد مطالب :
» آخرین بروز رسانی :برچسب ها
   

از این پس به اخبار و رویدادهای چهارمین شورای شهر اهواز می پردازیم

شیخ سعادت نیا: سهم خواهی و قومیت گرایی دو آفت جبران ناپذیر است
جمعه 21 تیر 1392 ساعت 02:33 ب.ظ | | نوشته ‌شده به دست میلاد | ( نظرات )

 شیخ قربانعلی سعادت نیا نماینده منتخب چهارمین دوره شورای کلان شهر اهواز  در گفتگو با شوشان ، با تأکید به اینکه عملکرد شورا در سه دوره گذشته باید به عنوان بهترین تجربه کاری برای شورای چهارم قرار بگیرد گفت: امروز با افزایش کمیت نمایندگان شورا در اهواز از 9 نفر به 21 نفر به جای شورا با یک پارلمان کوچک در شورا مواجه هستیم که ایجاد هماهنگی میان 21 نفر با توجه به سلایق و اهداف افراد، نیاز به وحدت و همدلی فراتر از انتظار بین اعضا دارد.

به گزارش شوشان ، این عضو منتخب شورای اسلامی شهر اهواز اظهار داشت: شورای چهارم زمانی می تواند کارآمد، توانمند و خدمت رسان باشد که مطالبات به حق و شایسته شهروندان عزیز اهوازی را در چارچوب قوانین و با برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در دستورکار قرار دهد. امروز سهم خواهی و قومیت گرایی دو آفت جبران ناپذیر در به وحدت رسیدن اعضای شورا خواهد بود. خوشبختانه نمایندگان حاضر در شورای کلان شهر اهواز از درایت و توان خوبی برخوردار هستند و در یک راستا قرار گرفتن این کارآمدی می تواند نتیجه مطلوبی در خدمت رسانی به مردم داشته باشد.

وی تصریح کرد: این شورا بیش از هر چیز به وحدت و همدلی میان اعضا نیاز دارد چرا که وحدت و همدلی منجر به توسعه و پیشرفت شهر و پاسخگویی به مطالبات شهروندان می شود و شورای متحد و همدل توان اتخاذ تصمیمات خوبی برای امور شهری و شهرداری را در پی خواهد داشت و این ارتباطات و تعاملات خوب و صمیمی مسئولان، تضمین کننده حرکت صحیح در مسیر خدمت رسانی بیشتر به مردم است.

سعادت نیا با اشاره به آغاز ماه میهمانی خدا، ماه نزول قرآن افزود: این ماه از ماه های خاص و پربرکت پرودگار میباشد و در میان مردم نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است لذا احیا کرامت انسانی و ارتقاء معنویت شهروندان عزیز اهوازی باید در اولویت برنامه های مدیریت شهری قرار گیرد. همانطور که بارها چه قبل از انتخابات و چه بعد از انتخابات به این مسئله اشاره کرده بودم که اهواز بیش از اینکه نیاز به کار عمرانی داشته باشد باید به مسائل فرهنگی و اجتماعی توجه بیشتری شود بنابراین می بایستی این اقدامات به وضوح و محسوس در سطح شهر دیده شود.

وی در ادامه بیان داشت: البته قبول دارم که آشفتگی عمرانی و ساخت و ساز در کلان شهر اهواز کاملاً مشهود است اما با توجه به سلامت شهروندان، توجه به شأن و کرامت و جایگاه والای انسانی در نحوه خدمات رسانی و ارتقاء فرهنگ غنی اسلامی نیاز اولی شهروندان می باشد.

نماینده منتخب چهارمین دوره شورای کلان شهر اهواز در ادامه گفت: اعضای جدید شورا ترکیبی از نیروهای روحانی، باسابقه، دانشگاهی،بانوان،فرهنگیان با تخصص های متفاوت، جوان، آشنا به امور شهری و کار شهرداری و پروژه های عمرانی هستند که با این مزیت می توانند شورای شهر قوی و کارآمدی را تشکیل دهند.

وی جایگاه شوراها را جایگاه والایی ارزیابی كرد و گفت: قانون اساسی جایگاه ویژه ای برای شوراها در نظر گرفته است چرا که اهداف شورا، اهدافی خدایی و در راستای آرمانهای والای انقلاب است و طبق قانون اساسی، شورا می تواند بر کلیه امور فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و ...کلانشهر اهواز نظارت داشته باشد.

سعادت نیا در پایان ضمن تقدیر از تمامی کسانی که خدمت را در اولویت کاری خود قرار داده اند گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئولان خدمتگزاران ملت هستند و باید در راستای ارائه خدمت بی منت و صادقانه به مردم تلاش کنند، از اینرو ضروری است تا با شناخت كاستی ها برای رفع آنها و بهبود شرایط تلاش كردو عملگرایی را تقویت نمود تا شهری خوب و آباد داشته باشیم.
:: برچسب‌ها: شیخ سعادت نیا ,
تاکنون آرای هیچیک از حوزه های انتخابیه ابطال نشده است
دوشنبه 10 تیر 1392 ساعت 10:19 ق.ظ | | نوشته ‌شده به دست میلاد | ( نظرات )
رئیس هیات نظارت مرکزی بر انتخابات شوراها با بیان اینکه انتخابات هیچیک از حوزه های انتخابیه ابطال نشده است، گفت: تا ۱۵ تیرماه هیات های اجرایی فرصت دارند نتیجه انتخابات در حوزه های انتخابیه را بررسی و پیشنهاد خود برای ابطال آراء یک صندوق و شعبه را به هیات مرکزی ارائه کنند.

محمدجواد کولیوند ضمن تکذیب خبر ابطال انتخابات شوراها در چند حوزه انتخابیه، گفت: هیچیکدام از حوزه های انتخابیه ابطال نشده است و تنها پیشنهاد ابطال حوزه گرمدره از استان البرز از سوی هیات اجرایی مطرح شده است.

وی با اشاره به فرایند تائید نتیجه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: ابتدا نتیجه انتخابات توسط هیات های اجرایی مورد بررسی قرار می گیرد و اگر نتیجه انتخاب توسط این هیات ها تائید شد پرونده انتخابات در آن حوزه ها به پایان می رسد و اگر نتیجه انتخابات مورد تائید قرار نگیرد، پیشنهاد ابطال انتخابات آن حوزه انتخابیه از هیات اجرایی به هیات نظارت عالی استان ارائه می شود و در نهایت هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها وارد عمل خواهد شد.

رئیس هیان نظارت مرکزی انتخابات شوراها افزود: طبق قانون هیات نظارت مرکزی خود نمی تواند به صورت مستقل نتیجه انتخابات را بررسی کند و تنها اگر پیشنهاد ابطال اراء یک حوزه انتخابیه از سوی هیان نظارت استان مطرح شود می تواند در مورد نتیجه انتخابات ورود کند.

به گزارش مهر،کولیوند با بیان اینکه نتیجه انتخابات بسیاری از حوزه های انتخابیه بررسی و تائید شده است گفت: هنوز بررسی هزار و ۱۶۲ حوزه باقی مانده و هیات های اجرایی تا شنبه ۱۵ تیرماه فرصت دارند تا نتیجه انتخابات را بررسی کنند و اگر پیشنهاد ابطال آراء یک شعبه و صندوق را داشته باشند باید با دلیل این پیشنهاد را به هیات مرکزی نظارت ارجاع دهند.:: برچسب‌ها: تاکنون آرای هیچیک از حوزه های انتخابیه ابطال نشده است , رئیس هیات نظارت مرکزی بر انتخابات شوراها , چهارمین دوره شورای اسلامی شهر اهواز ,
مدیر كل امور شهری استانداری خوزستان گفت: توصیه می‌شود كه شوراهای جدید شهر كار خود را با تنظیم برنامه‌های كوتاه‌مدت و بلندمدت چهارساله شروع كنند، به مصوبات و تعهدات شوراهای قبلی پایبند بوده و بر هزینه‌های شهرداری نیز نظارت داشته باشند.

حمید جولانژاد  اظهار كرد: شوراها از ابتدای كار باید تلاش كنند نیروی انسانی شهرداری را كاهش دهند. به دلیل تراكم بالای نیروی انسانی در شهرداری‌ها احتمال بروز مشكلاتی در پرداخت حقوق نیروها بسیار بالاست و به تبع با وجود این مشكلات، اقدامات عمرانی نیز پیشرفتی نخواهند داشت.

مدیركل امور شهری استانداری خوزستان گفت: شوراها باید تلاش كنند كه شهرداری‌ها درآمد ثابت داشته باشند تا دچار مشكل نشوند. همچنین شوراها به شهرداری‌ها برای گرفتن عوارض از دستگاه‌های اجرایی و مردم كمك كنند و با دستگاه‌های اجرایی فرمانداری و استانداری نیز تعامل لازم را داشته باشند.

جولانژاد عنوان كرد: هرچند انتخاب شهردار از اولین وظایف شورها به شمار می‌رود، ولی پیشنهاد می‌كنیم برای انتخاب شهردار عجله نكرده و فعلا از ظرفیت موجود استفاده كنند.

وی ادامه داد: لازم است اعضای شوراها با امور شهری و وظایف خود آگاهی كامل داشته باشند. در صورت تصمیم‌گیری برای انتخاب شهردار، فردی را برای این جایگاه برگزینند كه دارای اطلاعاتی دقیق درباره مدیریت شهری باشد و با مدیریت هزینه‌ها و بودجه‌بندی مناسب آشنا باشد تا در آینده شاهد این نباشیم كه برای یك شهر چندین شهردار انتخاب شود. در گذشته این موضوع برای كلان‌شهر اهواز اتفاق افتاد و موجب شد شهر و شهروندان ضرر كنند.

وی اظهار كرد: شهرداری مانند یك دولت كوچك است كه باید درآمد ثابت داشته باشد تا بتواند برای اقدامات خود هزینه كند. اگر شهرداری انتخاب شود كه در امور شهری تخصص نداشته باشد؛ هرچه در اقدامات خود هزینه كند موفق نخواهد بود و در نتیجه كارآیی لازم را نخواهد داشت و شورا نیز با مشكل روبه‌رو خواهد شد.

مدیركل امور شهرداری استانداری خوزستان مشورت را لازمه كار اعضای شوراها دانست و گفت: اعضای شوراها در عین داشتن انسجام و وحدت باید مشورت با یكدیگر و احترام متقابل را سرلوحه كار خود قرار دهند.

جولانژاد افزود: انتظار می‌رود شوراها با برنامه‌ریزی مناسب و مشورت برای انحام اقدامات مؤثر در جهت سازندگی و آبادانی شهر و روستای خود، اختلاف سلیقه‌ها را به بیرون از مجموعه انعكاس ندهند.

اداره كل امور شهری استانداری نیز در این شرایط برای مشورت و برقراری تعامل با اعضای شوراها اعلام آمادگی می‌كند.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت بالا بودن آگاهی اعضای شوراها از وظایف قانونی خود و امور شهری، دوره‌های آموزشی در حوزه‌های مرتبط ویژه اعضا در استان در حال برگزاری است تا با داشتن شورایی قوی و اعضایی متحد، شاهد سازندگی مطلوب شهرهای استان باشیم. 
مرجع / مـهـر:: برچسب‌ها: مدیر كل امور شهری استانداری خوزستان , شوراها در انتخاب شهردار عجله نكنند , شورای اسلامی شهر اهواز ,
سخنی با بینندگان محترم
چهارشنبه 5 تیر 1392 ساعت 03:50 ق.ظ | | نوشته ‌شده به دست میلاد | ( نظرات )
سلام خدمت بازدید کنندگان گرامی!
یک سری آمار ،دلنوشته و اعلام نظراتی بود که در این مطلب خدمت شما ارائه می شود.

آمار نظرات
تاکنون بیش از 600 نظر برایمان ارسال شده که بیش از 400 تای آن برای عموم نمایش داده شده است.
باقی نظرات حاوی توهین،تهمت و اطلاعات غیرقابل نمایش بود!
از همه دوستان تشکر می کنیم.


درد و دل گذشته ها
از اول راه اندازی این وب سایت تعداد زیادی مخالف و بدخواه همواره سعی داشتند مسیر و هدف ما را از اطلاع رسانی سالم به حمایت از باند و مطامع سیاسی و انحرافی خود تغییر دهند،که به لطف خدا و مقاومت های صورت گرفته اینچنین نشد و درآینده هم هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد!
دلیل بسیاری از این دشمنی ها و حسودی ها برای ما مشخص است اما بسی افسوس برای افرادی که این چنین ناپاک و ناجوانمردانه رقابت می کنند!

برای نمونه جوانی جویای نام(س) از روزهای اول انتخابات به دلیل انتشار عکسی از حضورش در سفر استانی یکی از کاندیدای ریاست جمهوری توهین ها و توهمت های بسیاری به جناب دکتر محسن رضایی و مدیریت وب سایت زد و همیشه به لجن پراکنی علیه ما می پرداخت.
گفتنی است این فرد از پارسال توسط مدیریت وب سایت مورد حمایت قرار گرفته بود اما...
انشالله اگر فرصتی بود و ایشان به این روند ادامه داد،در گزارشی مفصل به شرح اقدامات زشت و بی ادبانه او خواهیم پرداخت.
لازم به ذکر است تعدادی از این افراد شناسایی شدند. البته از خدای منان برایشان طلب مغفرت می کنیم. انتخابات تمام شد اما روسیاهیش به خیلی ها ماند...


هم اکنون
بعد از اعلام نتایج انتخابات دشمنی برخی دوستان تشدید شد!
روزانه تعداد زیادی نظر توهین آمیز نسبت به افراد و گروهای مختلفی ارسال می شود که هرگز قابل تایید نیستند اما بعضی هم حالت انتقادی دارند که از دوستان خواهشمندیم کمی انتقادپذیر باشند!
افرادی هم که تهدید می کنند مواظب کردار خویش باشند!


سخنی با آیندگان
انشالله از این پس با روش و سیاست گذاری جدیدی به ادامه فعالیت خواهیم پرداخت.درصدد ایجاد تیمی قوی با نرم افزاری بهتر هستیم... با ما همیشه همراه باشید!

پ.ن:مدیریت این وب سایت به هیچ فرد،قوم و گروهی گرایش ندارد,برای اثبات این ادعا به مطالب قدیمی منتشر شده مراجعه کنید!:: مرتبط با: انتخابات شورای شهر / خرداد 92 ,
:: برچسب‌ها: توضیحاتی در مورد بخش نظرات , چهارمین شورای اسلامی شهر اهواز ,
کاندیداهای معترض در انتخابات شورای اهواز
یکشنبه 2 تیر 1392 ساعت 03:42 ب.ظ | | نوشته ‌شده به دست میلاد | ( نظرات )

دبیر هیات نظارت بر انتخابات شوراها در خوزستان گفت: تعداد اعتراضاتی که با ادله و مستندات کافی به هیات نظارت ارائه شده محدود بوده و در حال حاضر این اعتراضات در حال رسیدگی است.

محمد خانچی در گفت و گو با ایسنا،منطقه خوزستان، اظهار کرد: بر اساس قانون، کاندیداهایی که موفق به راه یابی به شوراها نشده اند تا دو روز پس از اعلام نتایج فرصت دارند که اعتراض خود و ادله کافی در این زمینه را به هیات نظارت ارائه دهند.

 

وی افزود: اعتراضات کاندیداها در بخش ها توسط هیات نظارت شهرستان و اعتراضات کاندیداهای شهرستان ها توسط هیات نظارت استان رسیدگی می شوند. همچنین اعتراضاتی که جنبه عمومی دارند در جلسات مشترک هیات اجرایی و نظارت انتخابات رسیدگی و حل و فصل می شوند. مواردی هم که جنبه عمومی ندارند و مدارک و متسندات لازم در آن زمینه ارائه شده باشد در هیات نظارت استان مورد بررسی قرار می گیرند و این هیات 15 روز فرصت دارد که به این موارد رسیدگی کند.
:: مرتبط با: انتخابات شورای شهر / خرداد 92 ,
:: برچسب‌ها: کاندیداهای معترض در انتخابات شورای اهواز ,
 

 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic